Доставка & Оплата

Наш інтернет магазин DELBEAUTY доставляє покупки по всій території України. Поняття мінімального замовлення для нас не існує.

Оплата

1) Часткова передоплата від 120грн

Зверніть увагу, що вартість послуги грошового переказу у відділенні НП складає 20грн+ 2% від суми переказу

2) Повна передплата на картку

У цьому випадку при отриманні Ви оплачуєте лише доставку.

Безкоштовна доставка здійснюється за кінцевої суми замовлення від 1000грн. Замовлення на суму 999 грн і менше оплачується за ваш рахунок, за чинними тарифами перевізників “УКРПОШТА” (від 35 грн) та “Нової Пошти” (від 50 грн та більше).

* Доставка службою “Укрпошта” доступна лише за попередньою оплатою всього замовлення.

Терміни комплектації та доставки замовлень.

Зазвичай для комплектації замовлення нам потрібно 1-2 робочі дні. Якщо товар йде на замовлення, наші менеджери погодять з вами час доставки в телефонному режимі та повідомлять, коли він буде готовий до відправки. Термін доставки 1-3 дні з моменту відправлення та залежить від місця розташування населеного пункту одержувача (великі міста – 1 день, віддалені селища – 2-3 дні). Увага!

Після прибуття на відділення Нової Пошти посилка зберігається максимум 7 днів, потім автоматично повертається назад, і клієнту доведеться повторно оплатити доставку та зберігання вантажу. Радимо отримати посилку якнайшвидше. Уважно перевіряйте цілісність і кількість одиниць товару на відповідність вашому замовленню.

Після отримання Вами посилки наша компанія відповідальності за посилку не несе.

МІЖНАРОДНА ДОСТАВКА

Ми доставляємо замовлення по всьому світу, за виключенням РФ та РБ. Оплатити замовлення можна через Western Union, WebMoney, MoneyGram, Pay Send, Paypal або відразу на карту українського банку, якщо у вас є така можливість

Відправку здійснюємо Укрпоштою. Звичний термін – 14-21 день, проте, у зв’язку з військовим станом в Україні, час доставки може відрізнятися і ми, на жаль, ніяк не можемо на це вплинути. Хочемо попередити, що обміну або повернення між країнами немає через термін доставки.

Вартість доставки — $10 (Польща), $23 (інші країни), якщо вага посилки не перевищує 2 кг. У разі, якщо вага більша, вартість доставки уточнюємо на пошті. Хочемо попередити, що мали випадки, коли замовлення губилося після перетину кордону, тому радимо вказати при відправці повну оціночну вартість посилки, щоб у такому разі отримати відповідну компенсацію від Укрпошти.

Вартість доставки Новою поштою визначається за тарифами компанії-відправника.
Приємного шопінгу! З ПОВАГОЮ, КОМАНДА DELBEAUTY