Подарункові сертифікати

Красива білизна – завжди бажаний подарунок для вродливої жінки. Вибираючи білизну на свій смак, дуже легко помилитись. І замість радості розчарувати. Простіше довірити їй вибір самій, і подарувати увагу, яка не забудеться.

Подарунковий сертифікат - це не тільки популярний, але і корисний подарунок, який сподобається. Ризик вибрати не той комплект або не вгадати з розміром прагне нуля. Ви можете бути впевнені, що подарували дорогій людині саме те, що вона хоче! Кожен відвідувач сайту delbeauty.com може вибрати сертифікат необхідного номіналу та подарувати його особисто, або ж відправивши електронною поштою в будь-який куточок країни.

Також це відмінний корпоративний подарунок для милих дам.

Як правильно використовувати подарунковий сертифікат

Правила обігу подарункових сертифікатів.

Подарунковий сертифікат - подарунковий сертифікат у вигляді картонної картки або подарунковий сертифікат у вигляді електронного квитка з унікальним кодом.

Подарунковий сертифікат - це попередній платіж, безготівковий номінал відповідної вартості, яка дає право його власнику здійснити купівлю товару на сайті з наявного асортименту на суму еквівалентну його номіналу.

Подарунковий сертифікат не є цінним папером, не є грошовим інструментом чи платіжним документом.

Сертифікат дозволяє обміняти його на товар продавця, що не більше номіналу сертифіката. Строк дії Подарункових сертифікатів 12 (дванадцять) місяців з моменту продажу Покупцю.

Доступні види Подарункових сертифікатів:

1. Подарункові сертифікати у вигляді картки.

2. Подарункові електронні сертифікати.

Правила використання Подарункових сертифікатів:

1. Сертифікат є сертифікатом на пред'явника (не є іменним), і будь-яка фізична особа, яка досягла 18 років, і не має обмежень на здійснення покупки в рамках законодавства України, та пред'явила сертифікат, може придбати за його допомогою будь-який товар сайті з наявного асортименту.

2. У разі втрати Сертифіката, у тому числі його розкрадання та/або ушкодження, сертифікат не може бути відновлений, а кошти не можуть бути повернені у зв'язку з відсутністю персоніфікації особи, яка володіла сертифікатом.

3. Сертифікат обміну та поверненню не підлягає.

4. Сертифікат не підлягає обміну на еквівалент коштів.

5. Під час оплати замовлення за допомогою сертифіката обов'язково вкажіть це на етапі оформлення.

6. Строк дії Сертифіката обмежений та становить 12 місяців з дати продажу.

7. З використанням Сертифіката можлива одноразова покупка, повторне використання сертифіката неможливо.

8. При покупці номінал сертифіката списується повністю.

9. У випадку, якщо вартість покупки менша від номіналу сертифіката, різниця між вартістю не повертається.

10. У разі, якщо вартість покупки перевищує номінал, різниця між вартістю товару та номіналом Сертифіката оплачується безготівковими коштами.

11. Сертифікат не може бути використаний для отримання коштів.

12. Сплатити товари за допомогою Сертифіката можуть лише фізичні особи.

13. Кожен Сертифікат має унікальний номер, повторення номерів сертифікатів виключено, повторне погашення одного й того ж номера сертифіката не проводитиметься, у погашенні буде відмовлено.

14. Покупцеві слід зберігати чек для придбання подарункового сертифіката для підтвердження номіналу картки у разі пошкодження чи інших спірних ситуацій.

Інші умови

1. Купуючи подарункові сертифікати на сайті, Ви акцептуєте дану покупку відповідно до умов публічної оферти.

2. Продавець залишає за собою право будь-якої миті в односторонньому порядку вносити зміни до цих правил. Внесення змін та інформування про такі відбувається відповідно до умов публічної оферти.